Bad Girl | 4. část | Life avalanche

22. července 2013 v 14:33 | Kath♥(Horalka) |  Bad Girl


Btw: V příští části bude asi změněná úvodka. Dám tam někoho jiného místo Justina ;)
V předchozí části:
Leželi jsme namačkaní na sebe a vzájemně se dotýkali nahými těly. To se mi vždycky hrozně líbilo. Je ticho, ale přesto mi je příjemně. Zvedla jsem hlavu a podívala se Romanovi do očí. Měl je krásně modré. Jako studánky. Usmála jsem se a pohladila ho po tváři. Úsměv mi opětoval. Prohrábl se mi ve vlasech. "Jsi neuvěřitelně krásná." sdělil mi. Dřív jsem se vždycky červenala, když mi to po sexu nějaký kluk řekl. Ale teď už jsem uměla lichotky přijímat.
"Ty taky nejsi k zahození." mrkla jsem na něj. Zasmál se.
Zvedla jsem se a začala se oblékat. Celou dobu mě pozoroval. "Domů trefím sama, díky." řekla jsem směrem k němu, když se pořád nezvedal.
"Měj se." zavolal za mnou.


Life avalanche / Lavina života


Šla jsem po chodníku a přemítala o rodičích. Jak to bude dál? Zůstane máma s náma? Nechá si dítě? Nebo se odstěhuje k tomu druhýmu? Nikdy jsem moc jejich problémy neřešila. Oni vlastně žádné neměly. Snad nikdy se nehádali. Ale teď? Tentokrát je to vážný. To jsem si uvědomovala dokonce i já.
Když jsem došla k domu, stálo před ním žluté auto s nápisem "taxi". No to snad…! Vběhla jsem do domu. Máma zrovna zvedala z podlahy kufr.
"Odjíždíš?" zeptala jsem se.
Zvedla hlavu a podívala se na mě uplakanýma oříškovýma očima. "Táta mě tu nechce." Vzlykla.
"A ty se divíš?" spustila jsem. "Vždyť jsi ho podvedla. Čekáš dítě s jiným chlapem! Já se vůbec divím, že tu ještě seš. Doufám, že ten chlap aspoň není ženatej. Jinak bys neměla kam jít." Odtrhla jsem od ní pohled a rázně jsem se vydala do svého pokoje.
"Gábino…" slyšela jsem za sebou ještě vyděšenou mámu, než jsem stačila za sebou prásknout dveřmi. Totálně mě nasrala. Ona se ještě diví! Jak to mohla udělat? Dosedla jsem na postel. Bouchly domovní dveře. Můj obličej zahalila barevná záclona, když jsem si rozpletla cop. Opřela jsem se o zeď a po dlouhé době jsem se rozbrečela. Cítila jsem se zrazená. Opuštěná. Zklamaná. A taky pěkně nasraná! Otřela jsem si slzy. Vzala jsem do ruky telefon a vytočila číslo.
"Ahoj Gigi," ozvala se kamarádka po prvním zazvonění.
"Čus Jazzy, máš čas? Potřebuju cígo." Sdělila jsem jí a modlila se, aby řekla ano.
"Jasně. Stav se pro Longera, já vyzvednu Manyho a sejdeme se tam." Nařídila mi a zavěsila.
"Oukej." Řekla jsem už zase do tichého pokoje.
"Stalo se něco, kotě?" zeptal se mě Longer. Šli jsme po chodníku směrem k naší zašívárně. Já jsem celou dobu mlčela, což se mi nikdy moc nedařilo. Takže bylo lehké poznat, že se něco stalo. Longer mě chytil okolo ramen a zkoumavě si mě prohlížel.
"Nechci to opakovat stokrát. Řeknu vám to všem najednou." Ujistila jsem ho a dál tupě zírala na chodník před sebou.
"Oukej. Jen doufám, že to není nic moc hroznýho, dneska mám chuť na nějakou pařbu." Zasmál se.
"Neboj, zas tak hrozný to není. Bude to v cajku. Pořádně se vožereme." Dala jsem mu pěstí do ramene jako obvykle. Šibalsky jsem se usmála. Tenhle týpek mě umí vždycky rozveselit. Ať už se stane cokoli.
Už z dálky jsme slyšeli naší partu, jak hulákají. Přisedli jsme k nim. Vytáhla jsem z krabičky předposlední cigaretu. Vložila jsem si ji mezi rty. "Má někdo voheň?" zamumlala jsem nesrozumitelně. Many mi naštěstí rozuměl a zapálil mi. Ukázala jsem na něj zvednutý prst. Mrkl na mě a zapálil si taky.
"Má někdo nějakej chlast?" optala se Jazzy. Se zájmem jsem pozorovala kývající vrstevníky. "Tak povídej, Gigi." Kývla na mě, když si poprvé lokla vodky.
"Mámu zbouchnul nějakej kretén." Vybalila jsem to na ně. Neměla jsem ráda nějaké zbytečné protahování. Pěkně narovinu to říct a je to. Ať to člověk přijme, jak chce.
"Ty píčo." Zhodnotili to všichni najednou.
"No. Starouši se doma pohádali, a když jsem to zjistila, zdrhla sem. Chvíli sem pobyla s tím týpkem ze včerejší diskotéky a pak se vrátila domu. Máma už měla sbalený kufry a vodjížděla. Trochu jsem jí seřvala, ale pomohlo mi to." Převyprávěla jsem jim krátce.
"Tos uďála dobře." Mrkla na mě Jazzy. Odvrátila se ode mě a zadívala se před sebe. Oči zastřela záclona, jak začala pátrat v minulosti. Stalo se jí něco podobného. Táta si našel asi o deset let mladší ženskou a taky jí zbouchnul. Její máma mu to chtěla odpustit, ale Jazzy ho vypakovala z domu. V tu chvíli jsem ji obdivovala.
"Podej mi taky." natáhla jsem se k Jazzy, která byla ještě pořád v transu. Křečovitě svírala hrdlo vodky a klepaly se jí ruce.
"Zkurvený staroušové!" zařvala po chvíli. Všichni jsme sebou cukli. Ustaraně jsem se na ni podívala. Přihnula si z flašky a začala se smát. S radostí jsme se k ní přidali.
"Máme ještě nějaký zásoby Marušky?" zeptal se Longer a rozhlížel se s lesklýma očima kolem. Manny vytáhl sáček a vítězoslavně s ním zamával, jakoby svíral nějakou vlajku. Na jeho poctu jsme mu zatleskali. Longer vytáhl z kapsy zmuchlané papírky a rozložil si je na kolena. Manny do každého dal hrstku trávy a potom spolu s Longerem začali balit. Nenápadně jsem se k nim přitiskla, aby na mě vůbec něco zbylo.
"Vy to potřebujete nejvíc." zhodnotil situaci Longer. Mně a Jazzy podal ten největší. Chlapácky jsem ho poplácala po zádech a mrkla na něj. Vložila jsem si brko do úst a čekala na oheň. Ostatní udělali to samé.
"Kdo má voheň?" zamumlala nedočkavě Jazzy. Podívali jsme se po sobě. Nikdo.
"Sakra." zaklela jsem a vyndala si trávu z pusy. "Neměl si ho ještě před chvílí, Manny?" zeptala jsem se, protože jsem si vzpomněla, že mi zapaloval cigáro.
"Došel." pokrčil omluvně rameny.
"Podrž to, já ho dojdu koupit." podala jsem Mannymu svoje brko a zvedla se. Oprášila jsem si kalhoty a ukázala na Longera, aby šel se mnou. Ochotně se zvedl a následoval mě. "Za chvíli jsme tu!" zařvala jsem přes rameno a rozběhla jsem se směrem na náměstí. Longer mě za chvíli předhonil. Chytil mě za boky a vysadil na sebe. Obmotala jsem si nohy okolo jeho pasu a rozpřáhla ruce. Za chvíli jsem už za sebou cítila stěnu nějaké budovy. Sklonila jsem se k Longrovi a políbila ho. Chytil mě za zadek a pevně ho stiskl. Vjela jsem mu rukou do vlasů a jemně se mu tam prohrabovala. Odtrhl se od mých rtů a přešel na krk. To bylo moje citlivé místo - a on to věděl! Z úst se mi vydral sten.
"Seš úžasná, Gabčo." zamumlal mezi polibky. Přestala jsem ho líbat a vyděšeně se na něj podívala. "Co je?" zeptal se nechápavě.
"Řek si mi Gabčo!" řekla jsem a to jméno jako bych z pusy vyplivla.
"Noa? Vždyť se tak jmenuješ." odpovídal stále nechápavě.
"Ale nikdy si mi tak neřekl!" Slezla jsem z něj a dopadla na zem. Ihned jsem musela vzhlédnout, abych na něj vůbec viděla. Rukou jsem se stínila před sluníčkem. Přistoupil ke mně blíž, pohladil mě po tváři a něžně mě políbil. Pak se otočil a utíkal dál. Zůstala jsem stát. Bylo to divné. Nikdo mi v partě neříkal jménem, protože jsem ho neměla ráda. Ne, já ho nesnášela! A teď ještě víc, když mi ho dala ona!! Pokrčila jsem rameny a utíkala za ním.
"Co to bude?" zeptal se mě postarší pán, který stál za pultem.
"Jeden zapalovač, prosím." usmála jsem se na něj.
"Taková hezká slečna a kouří?" optal se a mrkl na mě.
"To mám pro tátu. Poslal mě do krámu." zalhala jsem. Slizoun jeden. Určitě má doma manželku a laškuje tady se mnou!
"Tak to jo. Kdykoli se zastav, pro takové hezké slečny jako ty je tu vždy otevřeno." znovu na mě mrkl a podal mi bílý zapalovač. Hodila jsem mu na pult drobné a vypadla.
"Příště jdeš ty." řekla jsem Longerovi a hodila mu zapalovač.
"Zase to na tebe zkoušel?" zasmál se.
"Slizoun jeden starej." odplivla jsem si.
"Hele, zase je tu ten drak!" zařval někdo. Zběsile jsem pobíhala a hledala nějaký úkryt, kam bych se před tou obludou schovala.
"Gigi, tady!" zaslechla jsem za sebou. Otočila jsem se a zahlédla Longera. Byl to on? Aspoň tak vypadal. Tenhle byl o něco vyšší a měl rudé oči.
"Upír!" zařvala jsem a hnala se od něj pryč. "Zachraň se, kdo můžeš!" hystericky jsem křičela. V tom jsem sebou mrskla na zem. Otočila jsem se, abych se podívala, co to bylo. Na zemi leželo něco bílého a mělo to divný tvar. Přiběhl ke mně upír a mě ten zajímavý předmět přestal zajímat. "Co ode mě chceš?" zeptala jsem se ho.
"Pusu." zaskřehotal.
"Ale zatáhni tesáky." stanovila jsem si podmínky.
"Žádný tenisáky nemám." zasmál se a svalil se vedle mě.
"Co to bleješ? Jaký tenisáky?" zeptala jsem se nechápavě.
"Já nebleju!" zařval a začal se smát. Bez okolků jsem se k němu přidala. Už jsem se ho nebála. Když otevřel pusu, opravdu tam žádné tenisáky tesáky neměl.
"Seš sexy upír." pohladila jsem ho po hrudi a snažila se zaostřit, ale moc se mi to nedařilo.
"Nejsem upír. Ale líbí se mi tvoje zelený vlasy." pohladil mě po tváři.
"Nemám zelený vlasy." zasmála jsem se.
"Co to tady provádíte?" přistoupila k nám nějaká rusalka oblečená do černé kožené bundy.
"Našla jsem upíra, Jazz." ukázala jsem na kluka, co ležel vedle mě.
"Tývole. Vona má zas fialový vlasy." zařehtal se zmiňovaný.
"Bože, vyste toho zase zhulili. Longre, fialový vlasy mám už pět let." nakopla ho, až zasténal. Vyskočila jsem na nohy.
"Zabiješ ho!" řvala jsem na ni. Vlepila mi facku. Napřáhla jsem se a vrazila jí taky.
"Ale holky, přece byste se o mě nepraly." zasmál se Longer, který už také stál vedle nás. Přilítly mu hned dvě facky. Jedna ode mě, druhá od Jazzy. Plácly jsme si a rozesmály se.
"Přespíme dneska tady." napad mě nápad.
"Oukej, ale nikdo mě nebude bít a spím vedle tebe." ukázal na mě.
"Oukej mňaukej." mrkla jsem na něj a šla hledat něco, na čem by se pohodlně spalo.
Všechny dosud zveřejněné části jsem měla předepsané už delší dobu. 5. část jsem nedávno napsala, ale můj "úžasný" notebook se rozhodl mi úplně všechno vymazat. Naštěstí jsem asi před měsícem všechno zkopírovala na pevný disk, takže všechno mám. Až na to, co jsem čerstvě napsala. Takže sebou budu muset hodit a dopsat 5. část, abych to nepsala na poslední chvíli :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chloé | Web | 22. července 2013 v 16:03 | Reagovat

Vyhodnotenie prvého kola a novú tému nájdeš tu! --> http://frenchstyle.blog.cz/1307/1-kolo-vyhodnotenie :-D
/Prepáč, za skopírovaný komentár/
XoXo Chloé

2 Nana Erruk | Web | 22. července 2013 v 20:42 | Reagovat

:O je to super.
taky se mi totálně posral ntb a všechno je pryč.. -.-

3 Elizabett | Web | 22. července 2013 v 22:07 | Reagovat

tak to je luxusní část :D to s upírem a drakem, haluz :D
těším se na další :)

4 Kath(Horalka) | E-mail | Web | 23. července 2013 v 7:51 | Reagovat

[1]: Ok, díky :)
[2]: Díky :) To je pak na prd...!
[3]: Že? :D Super :)

5 Žanet | Web | 23. července 2013 v 9:37 | Reagovat

Ne, ne já ne. ;)

6 Kath(Horalka) | E-mail | Web | 23. července 2013 v 11:36 | Reagovat

[5]: Aha...

7 Timi | Web | 23. července 2013 v 19:21 | Reagovat

To je dokonalé :) Práve som čítala aj predchádzajúce časti :) Neskutočne ma to zaujalo, som veľmi zvedavá na pokračovanie :)

8 Kath(Horalka) | E-mail | Web | 23. července 2013 v 20:54 | Reagovat

[7]: Děkuji, moc mě to potěšilo!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama