Bad Girl | 3. část | Abreaction

11. července 2013 v 15:00 | Kath♥(Horalka) |  Bad Girl

Přednastaveno - jsem v Itálii :)


V předchozí části:
Vyšli jsme spolu ze záchodků a šli se nadýchat čerstvého vzduchu.
"Dáš si se mnou?" nabídl mi trávu.
"Jasně že jo." mrkla jsem na něj. Posadili jsme se na lavičku vedle sebe. Zatímco on balil trávu do papírku, položila jsem si svou ruku na jeho stehno. Pomalu jsem jela nahoru, až do rozkroku. Tam jsem se zastavila a čekala na jeho reakci.
"Jestli chceš, abych to dobalil, tak už přetaň." zasmál se na mě a pořád se věnoval zabalování. Zasmála jsem se s ním, ale rukou pořád pomalinku pokračovala dál. Těsně před místem, kam jsem měla namířeno, jsem ruku rychle odtáhla a položila ji na lavičku. Podíval se na mě. Přisála jsem se rty k těm jeho. Povalil mě na lavičku a lehl si na mě. Mezi vášnivými polibky se rozhlédl, a když zjistil, že tu nikdo není, zajel mi rukou do kalhotek. Moje vzdechy byly tlumeny jeho polibky. Mačkala jsem mu zadek o sto čest. V tom nejlepším přestal, posadil se zpátky na své místo a balil dál. Zasmála jsem se a pozorovala jeho hbité prsty.
Seděli jsme tam, vyměňovali si trávu, občas i sliny a povídali si. Už jsem nebyla vožralá, za to zhulená. Histericky jsem se smála a cvrnkala ho do nosu.
Když mi přišla zpráva, že už budeme odcházet, vyměnili jsme si s Romanem čísla a já odešla před vchod Pýry.

Abreaction / Odreagování

Doma jsem pozdravila starouše, kteří se nedívali jako obvykle na televizi. Máma seděla na gauči a četla si knihu, kdežto táta luštil u stolu křížovku. Chvilku jsem se nad tím zamyslela a zapátrala v paměti. No už dlouho nebyli takhle daleko od sebe. Sice je to asi jen pět metrů, ale pro ně je to až moc. Vždycky když přijdu ze školy, jsou na sebe namačkaní jako sardinky! Pokrčila jsem nad tím rameny a šla do pokoje.
Vykoupala jsem se a zalezla si do postele. V tu chvíli mi přišla SMSka. Podívala jsem se na displej. Neznámé číslo. Klikla jsem a otevřela se mi zpráva od neznámého: "Ahoj krásko, dneska to bylo fajn. Zejtra dáme opáčko ;) Krásné sny :* Roman" Po přečtení jsem se usmála. Vážně se mi líbil. Možná bych s ním i chodila. Né jen spala. Byla s ním sranda. A ten jeho zadek… ten byl… ááá… Z přemýšlení mě vyrušilo široké zívnutí. Jsem ospalá. Položila jsem si hlavu na polštář a v tu ránu usnula.

Probudil mě křik. Posadila jsem se na posteli, promnula si vlasy a odhodila peřinu. Bosýma nohama jsem se dotkla studené podlahy. Odťapkala jsem do koupelny. Pohlédla jsem do zrcadla a s posměšným úšklebkem na tu obludku jsem si prohrábla vlasy. Vyplázla jsem na odraz jazyk a vydala se do kuchyně, odkud přicházel hlasitý rozhovor mých rodičů. S otevřenou pusou jsem zůstala stát mezi dveřmi. Stáli naproti sobě. Všude okolo na zemi byly rozházené střepy. Podívala jsem se na tátu. V obličeji byl rudý vzteky, ale v očích jsem zahlédla bolest. Stejně tak jsem prozkoumala mámu. Její tvář byla oteklá od breku. Z očí se jí ještě řinulo pár slz, které padaly na zelenou košili. Do očí jsem se jí neodvážila podívat. Vůbec jsem nechápala, co se to tu děje. Nejistě jsem přešlápla. Podlaha zavrzala a oba na mě pohlédli.
Odkašlala jsem si a pak na ně promluvila: "Co se děje?" Vůbec jsem svůj hlas nepoznávala. Vždycky jsem mluvila drsně, nadřazeně. Ale tohle znělo zoufale. Možná že jsem byla.
"Jen jí to pověz." pobídl mámu táta. Zakroutil hlavou, otočil se k nám zády a šel se posadit do křesla. Položil si hlavu do dlaní a něco si potichu mumlal. Tázavě jsem se podívala na mámu.
"Gábinko…" vzlykla. Při tom hrozném oslovení jsem sebou cukla jako už tolikrát. Přistoupila ke mně s nataženou rukou. Vyčkávavě jsem čekala, co bude následovat. Jemně mi ji položila na rameno a stiskla.
"Tak už mi sakra řekni, co se to tu děje!" zvýšila jsem na ni hlas. Pustila mě a položila si ruku na břicho. To snad ne!! Přikryla jsem si pusu. "Ty… ty čekáš… Já budu…" zakoktala jsem se. Zhluboka jsem se nadechla a zkusila to znovu. "Já budu mít sourozence?" dostala jsem to konečně ze sebe.
"Ale nevlastního!" zařval táta přes celou místnost. Cukla jsem sebou. Nikdy jsem ho neslyšela takhle řvát. Počkat, co to říkal? Nevlastního?
"Oh shit!" vyletělo mi z pusy. Otočila jsem se a vylítla z domu. Běžela jsem po chodníku pořád dál a dál. Vůbec jsem nevěděla, kam to utíkám, ale bylo mi to jedno. Potřebovala jsem si pročistit hlavu. Chtěla jsem zahnout do další ulice, když jsem se s někým srazila. Byla to pěkná pecka. Až jsem si sedla na zem. Třela jsem si naražené koleno. Tekla mi z něj krev. Ale přece nebudu řvát, nejsem malý mimino. Mimino. Bože!! Nemůžu na to myslet.
"Nestalo se ti nic?" zeptal se. Zvedla jsem hlavu, abych zjistila, kdo mě to tak drsně porazil.
"Romane." usmála jsem se na něj.
"Ahoj Gigi." oplatil mi úsměv a už mě tahal na nohy. "Co se stalo, že tu tak lítáš?" optal se mě se smíchem v hlase.
"Nemůžu si jít jen tak zaběhat?" odpověděla jsem mu otázkou a prohrábla si vlasy.
Olízl si rty. "Můžeš, ale nevypadáš jako holka, která si chodí každé nedělní ráno v osm hodin zaběhat." mrkl na mě. "Tak co se stalo?" zvážněl.
"Mámu zbouchnul ňákej kretén!" vybalila jsem to na něj. No co, ptal se, ne?
"Ou." okomentoval to jedním slovem.
"Jo. Takhle jsem starouše ještě nikdy neviděla. Táta na ni řval a dokonce rozbil i nějaké nádobí." svěřila jsem mu.
"To mě mrzí." pohladil mě po rameni.
"Nepotřebuju žádnej soucit!" vyjela jsem na něj. Co to do něj vjelo? Hraje si tu snad na psychologa, nebo co? Longer by se zachoval jinak. Řekl by mi, ať se na to vyseru a zvedl by mi náladu. Třeba bychom se šli spolu vožrat, nebo bychom rovnou zalezli do postele. Teď se o to budu muset postarat asi já.
"Pojď, potřebuješ se nějak odreagovat." řekl a už mě někam vedl. Okey, je vidět, kdo je tu pán.

Došli jsme k nějaké zchátralé stodole. "Co je to?" zeptala jsem se a začala se smát.
"Moje tajné místo." sdělil mi šeptem a mrkl na mě. Najednou mě to začalo zajímat. Vstoupila jsem za Romanem do té chaloupky a nestačila se divit. Z venku to vypadá, že za chvíli spadne a zevnitř… hotový zázrak. Bylo tu pěkně útulno. Stůl s dvěma židlemi, gauč. Ale nejvíc mě zaujaly fotky visící na zdi. Přistoupila jsem blíž a prohlížela si je. Byly na nich hlavně holky ve spodním prádle.
"Co to je?" ukázala jsem na zeď.
"Moje umělecké fotky. Tak trochu fotím, víš?" vysvětlil mi a přistoupil blíž. "Líbí se ti?" pohladil mě po rameni a dal mi pusu na krk.
Jiná holka by z toho tekla a chtěla by, aby ji taky takhle vyfotil. Jenže já nejsem jako jiné holky. Já ovládám kluky, ne naopak.
"Ujdou." řekla jsem ledabyle a uvelebila svou prdelku na gauči. Tázavě se na mě podíval. "Nejsem moc na fotky lidí. A už vůbec ne kurviček ve spodním prádle. Raději fotím přírodu. Ta je mnohem krásnější než lidé." vysvětlila jsem mu.
"Ty jsi určitě hezčí než příroda." prohlásil svádějícím tónem. Byla jsem si jistá, že to říká každé. Ale bylo mi to jedno. Počkala jsem, až přijde až ke mně. Posadil se vedle mě a začal mě hladit. Takhle se mi líbí! Rozdali jsme si to na té nepohodlné sedačce. Nebojte, jezdím jedině s gumou.
Leželi jsme namačkaní na sebe a vzájemně se dotýkali nahými těly. To se mi vždycky hrozně líbilo. Je ticho, ale přesto mi je příjemně. Zvedla jsem hlavu a podívala se Romanovi do očí. Měl je krásně modré. Jako studánky. Usmála jsem se a pohladila ho po tváři. Úsměv mi opětoval. Prohrábl se mi ve vlasech. "Jsi neuvěřitelně krásná." sdělil mi. Dřív jsem se vždycky červenala, když mi to po sexu nějaký kluk řekl. Ale teď už jsem uměla lichotky přijímat.
"Ty taky nejsi k zahození." mrkla jsem na něj. Zasmál se.
Zvedla jsem se a začala se oblékat. Celou dobu mě pozoroval. "Domů trefím sama, díky." řekla jsem směrem k němu, když se pořád nezvedal.
"Měj se." zavolal za mnou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zzz | Web | 13. července 2013 v 13:46 | Reagovat

Jsem zpět z tábora.

2 Elizabett | Web | 13. července 2013 v 21:30 | Reagovat

suprovej díl :) povedl se. zabilo mě to - jezdím jen s gumou - nebo jak to bylo :D a teda sem zvědavá jestli si to dítě nechaj nebo jak...

3 Kath(Horalka) | E-mail | Web | 16. července 2013 v 9:46 | Reagovat

[2]: Heh :D Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama