Chapters stories

9. června 2013 v 12:28 | Kath♥(Horalka) |  Stories


Gabriela nesnáší své rodiče, nesnáší své jméno, nesnáší školu. Zato miluje pokuřovaní nebo hulení se svými kamarády. Na každé diskotéce sbalí kluka, pomiluje se s ním, a pak ho odkopne. Všechno je jí úplně volné. Vše se změní, když zjistí, že je její matka těhotná s jiným chlapem. Ona i otec těžce snášejí matčin odchod. Gabriele došlo, že měla svou mámu ráda. Otec podlehne alkoholu, Gabriela drogám. Dostane ji z toho neznámí kluk, který se jako na zavolanou přistěhoval?
Caroline jde spolu se svými kamarádkami na Justinův koncert. Chris, Justinův nejlepší kamarád, vezme děvčata do Justinovi šatny, aby je představil. Justin se na první pohled zamiluje. Vyzná Caroline lásku netradičným způsobem. Když spolu chodí, jsou ti nejšťasnější lidé na světě. Jenže nemůže být všechno růžové napořád, a tak i přichází chvíle, kdy se tyto dvě hrdličky musejí rozloučit. Caroline se zamiluje do milého a obyčejného kluka a je znovu šťastná. To Justin nemůže vystát, a tak se před televizí ukazuje se Selenou Gomez, ale v hlouby duše pořád touží po Caroline. Dají se tyto dvě hrličky zase dohromady, nebo je čeká odlišná budoucnost?
Natálie a Kristína milují přírodu, a proto každý víkedn jezdí na vesnici na chatu. Žijí normální pohodový život, dokud se něco nepokazí v hodině chemie. Dívky dělají nějaké experimenty a vedle u stolu se jednomu klukovi podařilo vyvolat výbuch. Byl malý, ale stačil na to, aby se látka dostala dívkám pod kůži. V nemocnici obě zjišťují, že je nějak neposlouchají nohy. Když doma vlezou do vany, zjistí něco neuvěřitelného - místo nohou jim narostla ploutev. Dívky nevědí, co mají dělat. Dokud nepotkají Anežku a Emu, které jim se vším poradí. Naučí se ale dívky žít s tímhle "darem"?
Veronika jde pozdě v noci od kamarádky. Musí projít temným a tajemným lesem. Po cestě za sebou zaslechne kroky. Ukázalo se, že to byla její kamarádka, která jí nesla sešit, který si u ní zapomněla. Jenže se za tu chvíli nějak změnila. Něco na ní nesedělo - červené oči. Než se Veronika nadála, její nejlepší kamarádka jí pila krev, a to doslova. Ještě že se tam ukázal ten krásný kluk, který Veroniku zachránil. I když tím si nebyla moc jistá. Možná by byla radši, kdyby ji zabil...

Nejlepší kamarádky Katherine a Caroline se věnují fotbalu. Hrát je baví a jsou v tom velice dobré, takže není divu, že je posílají hrát do zahraničí do lepšího týmu. Hemží se to tam samími hezkými kluky, ale dívky učarují jen dva - Damon a Tyler. Oba chlapci skrývají tajemství. Jak se zachovají dívky, až ho zjistí...?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama