Bad Gril / 1. Část

8. června 2013 v 11:57 | Kath♥(Horalka) |  Bad Girl
Předchozí / Prolog / Následující
"Gigi, zlatko." Zazněl u mého ucha známý hlas. "Vstávej." Nutil mě. Nesouhlasně jsem zamručela a přehodila přes sebe začouzenou peřinu. Nasála jsem krásnou vůni a usmála se. Když jsem se konečně přesvědčila, kdo to vedle mě leží, vyhodila jsem peřinu někam pryč a přisála svoje rty k těm jeho. No promiňte, ale tohohle by chtěla políbit i moje babka.
"Proč mě tohle nutíš dělat už takhle brzo ráno?" optala jsem se ho laškovně a skousla mu spodní ret.
"Co? Vstávat?" zasmál se. Dal mi pusu na tvář a vstal z postele. Nemohla jsem se delší dobu dívat na to jeho sexy tělo, a tak jsem vstala také a posbírala ze země své oblečení.
"Zlato, kde mám tričko?" zeptala jsem se vyplašeně, když jsem na sobě měla podvazky a podprsenku, rozhlížejíc se po pokoji.
"Myslíš to s tím nápisem BAD, jak jsem ho z tebe včéra tak rychle strhnul a vůbec nevím, kam zahodil?" optal se. Nesnášela jsem ty jeho rozumy.
"Áno, přesně to tričko mám na mysli." Odsekla jsem načuřeně. Přešla jsem na druhou stranu místnosti s tím, že odtud bych mohla něco najít. A v tu chvíli mi padl zrak na velkou skříň, ze které viselo mé tričko. "Alellujah." Zajásala jsem a snažila se vyskočit pro poslední kousek mého oblečení. "Zlatí, mohl bys?" zakřičela jsem na něj, protože jsem byla malá.
Zazněl jeho sladký smích. Přistoupil ke mně zezadu a dal mi pusu na krk. "Tak se šoupni, prcku." Šťouchl do mě loktem. Zasyčela jsem, abych mu dala najevo, že oslovení "prcku" se mi vážně nelíbí. Hodil po mně tričko a mrkl na mě.
"Pohni, nebo nestihneme první várku." S těmito slovy vyšel z pokoje. Hodila jsem na sebe tričko, zpod postele vyhrabala svoje kozačky (vím, že je začátek srpna, ale když mě se strašně líbí) a vyběhla za ním ven. click

Venku se do nás opřelo slunce. "Hej, hoď po mně klíče. Nebo snad chceš, aby tě vykradli?" zařvala jsem na něj, když se měl k odchodu.
"No jo ty vole. Ještě že tě mám." Chytil se za hlavu a prohledával si kapsy. Netrpělivě jsem přešlápla a divila se, co tam takovou dobu hledá.
"Hledáš klíče nebo malýho Longera?" zasmála jsem se vlastnímu vtipu.
"Hele jo, kdyby nebylo toho velkýho tam dole, tak bys nebyla ta nejlepší v posteli. Kdo tě to všechno naučil, no?" Slovo velkýho zdůraznil. Musím uznat, že teda velkej byl, ale jemu bych to nikdy nepřiznala. A že jsem nejlepší v posteli? Za to vážně vděčím jemu. Ale proč vám to vlastně …
…Au! "To si děláš prdel!" zařvala jsem na něj, když klíčky, který mě praštily do hlavy, spadly na zem. Naštvaně jsem je sebrala ze země a zamkla dům. Strčila jsem si je do kapsy a běžela za tím exotem. Doběhla jsem ho a vyskočila mu na záda. To už jsme zacházeli za sokolovnu, kde jsme měli náš tajný koutek. Když nás viděli ostatní, začali pískat. Dobře, jsme trošku známá dvojice, ale nechodíme spolu. Prostě jen nezávazný sex. Nebo tomu můžete říkat tenis jako v tom filmu… sakra, jak se jen jmenoval? Jasně - Kamarád taky rád. Boží film.
"Zdááár." Pozdravila jsem všechny jako vždycky a usedla jsem na své obvyklé místo. Rozhlédla jsem se okolo a s úlevou zjistila, že tu ještě Tatto není. Kdybychom přišli dýl než on, nemuselo by na nás zbýt vůbec nic. Z kapsy jsem vytáhla poloprázdnou krabičku cigaret a jednu si dala do pusy. "Má někdo voheň?" zeptala jsem se. Jazzy vylovila ze své kapsy u kalhot zapik a zapálila mi cígo. Kývla jsem, jakože děkuju. Pořádně jsem potáhla a vyfoukla kouř. Pamatuju si, jak jsem začínala. Vždycky jsem se zakuckala. Chtěla jsem před klukama udělat dojem, a tak jsem vždycky potáhla co nejvíc. Musela jsem se zasmát při pomyšlení na tuhle chvilku.
"Kam dneska pudem pařit?" zeptal se Many. Natáhl ruku přes Jazzy, která seděla vedle něho, a oklepal si cigáro.
"Co takhle zajít k Pyrádě?" navrhl Longer. Pyráda. Jojo, tam se pořádaly kalby. Většinou si z toho nic nepamatuju, ale určitě se dobře bavím, když pokaždý skončím s Longerem v posteli.
"Dobrej nápad." Zhodnotil to Many. Podíval se na místo, odkud jsme přišli. "Kde je ten sráč, sakra?!"
Vím, že to nebyla otázka, ale i tak jsem musela odpovědět: "Nevím."
"Oh kurva! Gigi, vždyť mi nemáme nic na sebe. Musíme jet ihned nakupovat. A nezapomeň si vzít všechny kreditky, které ti dal papá." Zahrála Jazzy pisklavým hláskem jednu holku od nás ze třídy. Samozřejmě jsme všichni pukali smíchy. Jmenuje se Alexandra, ale my v partě jí řikáme Klapka. Vždycky poznáme, když de. Tak strašně klape těma jejíma podpatkama, že i slon chodí oproti ní jak peříčko.
Konečně se objevil Tatto. Vytáhl sáček marušky a papírky. Každý jsme si vzali jeden kousek papírku, pečlivě trávu zabalili a zapálili. Jak jsme tak hulili, přemýšlela jsem nad tím, jak jsem se sem dostala.
V prváku jsem byla celkem slušná holka. Domů jsem nosila samé dvojky, doma jsem poslouchala pomalou hudbu a učila se, malovala si. Když jsem měla čas a náladu, vzala jsem si svůj oblíbený foťák a vyrazila do města fotit. Pamatuju se, že jsem měla celý pokoj polepený svými fotkami. Byli na nich lesy, stromy, květy, jezera, hory, louky, auta, lidi…
Jednoho dne o prázdninách jsem se rozhodla fotit nějaké zajímavé budovy. Cesta mě dovedla až sem. Zaujaly mě kresby na zdech. Kresby. Byly to spíš grafity. Moc se mi to líbilo, a tak jsem si to musela vyfotit. Vtom přišel nějaký kluk. Když jsem ho poprvé viděla, říkala jsem si: Páni, to je ale kus chlapa. Byl oblečený v černém nátělníku, který těsně obepínal jeho svalnaté tělo. Usmál se na mě a ptal se, co tu dělám. Začala jsem mluvit o tom, jak mě ohromily tyhle malby a on se mi pochlubil, že to on je ten umělec. No a, když jsem měla tu možnost, fotila jsem ho při práci. Začali jsme se scházet. Ze mě se stala fotografka a z něj model. Byla to paráda. Až mě jednoho dne představil své partě. Párkrát jsem se s nimi sešla. Byli vážně prima, jediné, co mi na nich vadilo, bylo, že hulili trávu.
Jednoho dne jsem tam přišla a byla jsem na dně. Moje kamarádka - právě ta Klapka - mě nazvala kurvou největší a už se mnou nechtěla nic mít. A Longer mi nabídl jointa se slovy, že mi to pomůže. Nevěřila jsem mu, ale vážně to pomohlo. Byla jsem v tu chvíli šťastná.

A teď sedím tady a je mi všechno úplně fuk. Smějeme se každé kravině. Chodíme po městě, smějeme se lidem, protože mají vlasy barvy fialové, růžové, zelené. Zdrháme po silnici před mamuty, draky a princeznami. Ani nevíte, jak dokáže být nebezpečná taková pyšná princezna. Mám se skvěle, mám-mám se skvěle!!

1. Vyhovuje vám délka?
2. Jaká Gigi se vám líbila víc? Ta z prváku, nebo tahle?
3. Co myslíte, že se stane na té kalbě?
4. Líbí se vám povídka?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BugaBoo | Web | 8. června 2013 v 17:17 | Reagovat

Beru tě, zapiš si mě:))

2 mylifemydiary | 8. června 2013 v 18:46 | Reagovat

Beru tě, zapiš si mě. :DD

3 Elizabett | Web | 8. června 2013 v 19:42 | Reagovat

dost dobrý (y)
délka je fajn, Gigi se mi líbí tak i tak. co se stane na kalbě? netušim, někoho novýho potká nebo fakt nevim. povídka se mi líbí :)

4 Kei | Web | 8. června 2013 v 20:52 | Reagovat

Skoro jako jedna kámoška :D

5 ♥Lara | Web | 8. června 2013 v 21:09 | Reagovat

1. Jo :)
2. Podle mě každá něco do sebe, víš jak to myslím, ne? :D
3. Podle mě se seznámí s někým novým :D
4. Jo :))

6 Kath♥(Horalka) | E-mail | Web | 8. června 2013 v 22:58 | Reagovat

[1]: Ok :)

[2]: Ok :)

[3]: Super, děkuju :)

[4]: Vážně? Heh :D

[5]: Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama