27/05/2013

27. května 2013 v 17:13 | Kath♥(Horalka) |  About blog
Dneska jsme s holkama hrály třetí kolo Coca-cola cupu. Počasí nám moc nepřálo - lilo jako z konve. Ale my přeci nejsme z cukru. Hrálo se 2x20 minut. První zápas jsme hrály se 7. Mladá Boleslav a vyhrály jsme 7:0. Hrála jsem druhý poločas na pravé záloze. Po té jsme měli asi hodinu a půl volno, a tak jsme seděly na lavičkám a sledovaly soupeřovu taktiku. Studenec, se kterým jsme měly hrát jako posledí, se nám zdal dobrý. No další západ jsme hrály s Jabloncem nad Nisou. První poločas jsem zase seděla na střídačce, ale pak mě říďa poslal do levé zálohy. Denisa - naše nejlepší hráčka, střelila na bránu. Golmanka to chytila do rukou, ale vyklouzlo jí to. Spatřila jsem tu šanci a chopila se jí. Nabrala jsem největší rychlost, jakou jsem mohla a vyběhla k bráně. Nakopla jsem míč, který golmanka ještě za tu dobu nestihla chytit a míč se dokutálel za bílou čáru. Já dala gól! Zaječelo mi v hlavě, a tak jsem si zaječela i nahlas! ;) Poslední zápas jsme hrály s obávaným Studencem. Pan ředitel nám dával ještě před zápasem rady v šatně. Studenec měl dvě výhry a my měly dvě výhry. Ale my měly lepší skóre, takže stačila jen remíza. Denča dala hned na začátku prvního góla, takže stačilo už jen dobře bránit, abychom nedostaly góla my. Ovšem Denča zase skórovala.

Noa pak jsem na řadu přišla já. Byla jsem úplně sama. Jen míč a já. Vyběhla jsem k bráně a vystřelila... vedle!! Dostala jsem takový vztek, že jsem se vší silou praštila do stehen - ještě teď tam mám optisk svých dlaní. No nakonec to skončilo asi 5 nebo 4:0 a my postupujeme na republikové kolo do Prahy!!!! A jestli vyhrajeme i tam, tak nás čeká zájezd do Itálie na 3 dny - podíváme se do nějaké nového klubu a bude to prostě paráda! Tak nám držte palce! ;)

Zítra se třídou odjíždím na výlet. Jedeme na čtyři dny do Žďáru nad Sázavou do nějakého kempu. Budeme bydlet v chatkách a chodit na výlety. I když v tomhle počasí, to teda nevím. Moc se tam netěším, ale to nevadí, protože už vidím, jak se mi nebude chtít zpátky domů. Co to melu, jasně že se mi bude chtít domů - bude se mi po broučkovi tak stýskat!!!! -_-

Takže čekejte, že tu od 28/05 - 31/05 2013 nebudu!! ;)